„Nestrácajte čas účtovníctvom. Váš biznis je dôležitejší!“

Ste podnikateľ, živnostník, práca sa kopí a Vy musíte ešte k tomu riešiť účtovníctvo? Už viac nie! Účtovníctvo od Arisanu Vás od tejto práce s radosťou odbremení. Sme nezávislá poradenská spoločnosť, ktorá Vám ponúka komplexné služby v oblasti účtovníctva a daňového poradenstva.

Arisan - silný partner pre Vaše podnikanie

Firma od roku 2004 spája silné a profesionálne poradenstvo pre všetkých živnostníkov až po nadnárodné korporácie. Chceme Vám pomáhať pri podnikaní od začiatku a preto ponúkame aj založenie firmy bez toho, aby ste sa museli zbytočne sústrediť na vybavovanie papierov a legislatívu. Namiesto toho sa môžete plne sústrediť na svoj biznis. S tým úzko súvisí aj služba Virtual Office. Poskytneme Vám adresu sídla Vašej novej firmy a k tomu spojenú kontrolu pošty, oznámenia o prijatí zásielky a jej následné preposlanie priamo k Vám.

Nenecháme Vás v tom samých ani potom, keďže ako firma máme široké portfólio služieb, ktoré sa výborne hodia pre každého podnikateľa. Ponúkame kvalitné právne služby v oblasti korporátného, obchodného aj občianskeho práva a aby Vás netrápili kopy papierov v archívoch, uložíme ich za Vás bezpečne v priestoroch našej firmy (aké sú výhody virtuálneho sídla sme písali v tomto článku na našom blogu). Preberieme zodpovednosť aj pri audite  a komunikácií s audítormi a správnosť všetkých údajov v ročnej uzávierke už viac nebude Vašou starosťou.

Osobný kontakt a poradenstvo je u nás na prvom mieste

Dôležitou súčasťou našej politiky je pomoc živnostníkom a firmám, preto ponúkame profesionálne ekonomicko-účtovné poradenstvo a poradenstvo v oblasti daní. Sme tu pre Vás osobne, nájdete nás v Bratislave - Rači, ale aj telefonicky či mailovo. Vieme Vám poradiť pri optimalizácií nákladov v zákonných medziach, ponúkame aj poradenstvo pri registrácií na DPH a v prípade daňovej kontroly sa môžete spoľahnúť, že Vás v tom nenecháme samých.

Účtovníctvo online?  S Arisanom je to možné

V snahe čo najviac sa prispôsobiť Vašim potrebám a v snahe vylepšovať naše služby sme vyvinuli aj reportovaciu online aplikáciu Accounting app, s ktorou rýchlo a jednoducho môžete z akéhokoľvek miesta kontrolovať Vaše účtovníctvo online.  Pomocou aplikácie máte rýchlo k dispozícií výsledovku a súvahu, za pár sekúnd si dokážete skontrolovať saldokonto, vystaviť faktúru či upomienku a mnohé ďalšie funkcie.  

Prečo práve účtovníctvo s Arisanom?

Šetríme nielen Váš čas, ale aj peniaze a keďže vieme, že každá firma má iné požiadavky, dokážeme Vám vytvoriť cenovú ponuku na mieru podľa charakteristiky Vašej firmy. Účtovníctvo je dostupné pre každého podnikateľa 24/7 cez online aplikáciu Accounting app.  Bohaté skúsenosti a odborníci sú bezpečným riešením pre chod Vašej firmy bez chýb a pritom sa nemusíte viac zaujímať o papiere a môžete sa plne sústrediť sa na svoj biznis.

Zaujala Vás naša ponuka služieb?

Uvedomujeme si, že jedným z kľúčových faktorov ovplyvňujúcich Vaše rozhodnutie je aj cena našich služieb, a tak budeme veľmi radi, keď Vám budeme môcť "ušiť" cenu na mieru.
V rámci žiadosti o cenovú ponuku nám pomôžete podrobným vyplnením kontaktného formulára. My Vás následne budeme spätne kontaktovať s pripravenou ponukou podľa charakteristík Vašej spoločnosti.