Dane a účtovníctvo

Komplexné vedenie účtovníctva, daňovej, mzdovej a ostatnej konzultačnej agendy je pre Vás najjednoduchší spôsob čerpania našich služieb. Pri mesačnom paušále máte vyriešené všetky účtovné a daňové „starosti“.

Vedenie účtovníctva, daňová optimalizácia alebo personalistika vôbec nemusia byť pre firmu zložité ani nákladné, ak má toho správneho partnera. V našej spoločnosti spravíme vždy 100 % preto, aby ste sa mohli plne venovať svojmu podnikaniu, a aby Vás vyššie spomenuté aspekty nemuseli trápiť.

Možno Vás prekvapí informácia, že balík všetkých spomenutých služieb je veľmi prístupný a pri malých spoločnostiach (s.r.o.) sa začína už od 90 EUR mesačne. V balíku služieb sú zahrnuté kompletné účtovné služby, personalistika, daňové a ekonomické poradenstvo, optimalizácia daní a odvodov a dokonca aj ročná závierka!

Pôsobíme na trhu už od roku 2004 a dôkazom našej kvalitnej práce je portfólio našich klientov, ktoré obsahuje už viac ako 700 firiem v dvoch krajinách - Slovensko, Česká republika, od živnostníkov až po nadnárodné korporácie z rozličných odvetví.

Sme si vedomí, že dobre prosperujúce spoločnosti potrebujú mať v oblasti účtovníctva a daní stabilného a spoľahlivého partnera, ktorý bude plne podporovať jeho ciele. V súčasnej dobe neustálych zmien, reforiem a legislatívnych reforiem to platí dvojnásobne.

Pre klientov zabezpečujeme vedenie účtovníctva vo viacerých účtovných systémoch:
Pohoda - Stormware, HELIOS Asseco, MRP, KROS - OMEGA, profit365, Money S3, SAP, Navision, Humanet, Oberon.

V rámci spolupráce Vám poskytujeme nasledovné služby:

  • kompletný servis od založenia firmy, kompletné účtovné a daňové služby, personalistiku,
  • jednorázové spracovanie účtovníctva, rekonštrukciu účtovníctva,
  • spracovanie hlásení Intrastat, súhrnných výkazov,
  • audit účtovnej agendy a overenie účtovnej závierky audítorom (aj podľa štandardov IFRS),
  • pravidelné výstupy z účtovníctva (súvaha, výsledovka, saldokonto, manažérske reporty a akékoľvek iné podľa Vašich požiadaviek),
  • právny servis - zakladanie, likvidácia spoločnosti, obchodné zmluvy každého druhu, poradenstvo,
  • zastupovanie pri vymáhaní, či odpredaji pohľadávok,
  • komunikáciu a výstupy z účtovníctva aj v anglickom a nemeckom jazyku,
  • prípravu dokumentov Transferového oceňovania.

Účtovná firma

Všetky spomenuté služby pre Vás zabezpečujeme aj v našich ďalších účtovných kanceláriách, konkrétne v Trenčíne, v Trnave, a v Českej republike v Prahe a v Plzni.

Ak Vás naša ponuka oslovila vyžiadajte si cenovú ponuku priamo z webu.

Potrebujete viac informácií?

Chceli by ste sa dozvediet viac o našej spoločnosti? Viac o historií a o tom čo Vám môžeme ponúknuť? Kliknutím na tlačidlo nižšie sa dozviete viac.

Zaujala Vás naša ponuka služieb?

Uvedomujeme si, že jedným z kľúčových faktorov ovplyvňujúcich Vaše rozhodnutie je aj cena našich služieb, a tak budeme veľmi radi, keď Vám budeme môcť "ušiť" cenu na mieru.
V rámci žiadosti o cenovú ponuku nám pomôžete podrobným vyplnením kontaktného formulára. My Vás následne budeme spätne kontaktovať s pripravenou ponukou podľa charakteristík Vašej spoločnosti.


Vyžiadať cenovú ponuku