Referencie

Dôkazom našej precíznej a kvalitnej práce je portfólio spokojných klientov, do ktorého patria malé a stredné podniky až po nadnárodné korporácie z rozličných odvetví.
Trenčianske minerálne vody

Trenčianske minerálne vody

K. Kaššovic

Predseda predstavenstva spoločnosti – Trenčianske minerálne vody

Chceli by sme vyjadriť veľkú spokojnosť s portfóliom služieb, ktoré spoločnosť Arisan ponúka. Radi by sme sa poďakovali za ústretový prístup, ktorý v sebe niesol pridanú hodnotu odbornosti a najmä kompetentnosti.

Korzo Bratislava Shopping Park

Korzo Bratislava Shopping Park

K. Hammer

Konateľ spoločnosti - Korzo Shopping Park Bratislava

Služby spoločnosti Arisan využívam už niekoľko rokov a som s nimi spokojný. Pod jednou strechou som dostal komplexné služby od vedenia účtovníctva až po archiváciu dokladov.

StretchFit

StretchFit

A. Rehák

Konateľ spoločnosti - StretchFit

Výborný proklientský prístup. Veľmi sa mi páči, že ARISAN nie je pasívna účtovná firma, ktorá len vyplní kolónky v tabuľke, ale prichádza s nápadmi na legálnu daňovú optimalizáciu.

Translata, s.r.o.

Translata, s.r.o.

T. Polerecký

CEO spoločnosti – Translata

Služby Vašej spoločnosti využívam už roky a som rád, že dohliada na moje účtovníctvo a mne tak ostáva dostatok času na rozvíjanie podnikania.

R1 centrum

R1 centrum

E. Kaschnigg

CFO spoločnosti – R1 centrum

Je skvelé vedieť, že je za nami niekto, kto sa venuje otázkam účtovníctva. Popredné firmy v našom odbore potrebujú takýchto ľudí. Môžem len odporučiť ľudí z Arisanu.

Plavecká akadémia

Plavecká akadémia

R. Bachratý

Konateľ spoločnosti – Plavecká akadémia

Ďakujeme spoločnosti Arisan za rýchle a bezproblémove riešenie jednotlivých úloch. Služby spoločnosti sú na profesionálnej úrovni a pri hľadaní novej účtovnej firmy by som uvažoval najmä o nich.

SmartLight,s.r.o.

SmartLight,s.r.o.

B. Moško

Manažér spoločnosti – Smartlight

So spoločnosťou Arisan, s.r.o. sme nadmieru spokojní a to najmä z dôvodu ochoty zamestnancov v rýchlosti poradiť pri riešení akejkoľvek účtovníckej problematiky. Začiatkom spolupráce sme sa odbremenili od nadbytočnej administratívy a byrokracie za čo veľmi spoločnosti ďakujeme.

Ha-kl, s.r.o

Ha-kl, s.r.o

D. Hakl

Majiteľ spoločnosti – Hakl

Spoločnosť Arisan môžeme komukoľvek odporučiť na základe výborných skúseností. Jedná sa o kompetentných, flexibilných a ochotných partnerov schopných splniť každé prianie svojich klientov.

NLP akadémia

NLP akadémia

P. Sasín

Konateľ spoločnosti – NLP akadémia

S teamom Arisan sme nadmieru spokojní. Získali si nás svojou profesionalitou, ochotou poradiť a férovými cenami. Nestalo sa nám, že by sme nemali všetky podklady spracované včas a riadne. DPH-čky i ročné uzávierky prebiehajú úplne v pohode a bez stresov a my sa môžeme naplno koncentrovať na svoje podnikanie. Ďakujeme a vrelo odporúčame.

Ochrana dravcov na Slovensku

Ochrana dravcov na Slovensku

L. Deutschová

Executive Director – Ochrana dravcov

V prípade služieb od spoločnosti Arisan si veľmi vážime profesionalitu a individuálny prístup, rovnako ochotu prispôsobiť služby našim požiadavkám a špecifikám nášho občianskeho združenia. Spôsob financovania našich aktivít si vyžaduje dôsledné sledovanie výdavkov, ich časové rozlíšenie a rozdelenie do jednotlivých projektov, pričom sú pre nás kľúčové priebežné a pravidelné prehľady. Kontinuálnu komunikáciu a operatívne riešenie všetkých otázok máme zabezpečené celoročne, vrátane obdobia dovoleniek. Zákazníkmi spoločnosti Arisan sme od roku 2017 a sme so spoluprácou veľmi spokojní.

La Donuteria

La Donuteria

P. Straňák

Konateľ spoločnosti - La Donuteria International

TRANSFER International Staff

TRANSFER International Staff

V. Jančo

Riaditeľ spoločnosti - TRANSFER International Staff

TÜV NORD Slovakia

TÜV NORD Slovakia

M. Belovičová

Riaditeľ spoločnosti - TÜV NORD Slovakia

iClinic

iClinic

I. Ďurkovič

Konateľ spoločnosti iClinic

CreditCall

CreditCall

J. Balogh

Konateľ spoločnosti - CreditCall

JTF partnership

JTF partnership

J. Tarkovský

Konateľ spoločnosti - JTF partnership