Referencie

Dôkazom našej precíznej a kvalitnej práce je portfólio spokojných klientov, do ktorého patria malé a stredné podniky až po nadnárodné korporácie z rozličných odvetví.

 

T. Polerecký

CEO spoločnosti – Prvý piešťanský pivovar

Vzhľadom na nedostatok času a komplikovanosť sme sa rozhodli osloviť spoločnosť ARISAN a začať využívať ich účtovnícke služby. Ako spoločnosť pôsobiaca v gastrobiznise vysoko oceňujeme komunikáciu, jednanie a systém práce, ktorú spoločnosť ARISAN ponúka svojim klientom.


 

E. Kaschnigg

CFO spoločnosti – R1 centrum

Je skvelé vedieť, že je za nami niekto, kto sa venuje otázkam účtovníctva. Popredné firmy v našom odbore potrebujú takýchto ľudí. Môžem len odporučiť ľudí z ARISAN-u.K. Kaššovic

Predseda predstavenstva spoločnosti – Trenčianske minerálne vody

Chceli by sme vyjadriť veľkú spokojnosť s portfóliom služieb, ktoré spoločnosť ARISAN ponúka. Radi by sme sa poďakovali za ústretový prístup, ktorý v sebe nesie pridanú hodnotu odbornosti a najmä kompetentnosti.


 

R. Bachratý

Konateľ spoločnosti – Plavecká akadémia

Ďakujeme spoločnosti ARISAN za rýchle a bezproblémove riešenie jednotlivých úloh. Služby spoločnosti sú na profesionálnej úrovni a pri hľadaní novej účtovnej firmy by som uvažoval najmä o nich.


 

B. Moško

Manažér spoločnosti – Smartlight

So spoločnosťou Arisan, s.r.o. sme nadmieru spokojní a to najmä z dôvodu ochoty zamestnancov v rýchlosti poradiť pri riešení akejkoľvek účtovníckej problematiky. Začiatkom spolupráce sme sa odbremenili od nadbytočnej administratívy a byrokracie za čo veľmi spoločnosti ďakujeme.D. Hakl

Majiteľ spoločnosti – Hakl

Spoločnosť ARISAN môžeme komukoľvek odporučiť na základe výborných skúseností. Jedná sa o kompetentných, flexibilných a ochotných partnerov schopných splniť každé prianie svojich klientov.


 

A. Šuščák

Konateľ spoločnosti – Agrimex

So službami spoločnosti ARISAN sme celkovo spokojní. Musíme oceniť dobrú komunikáciu s účtovníkmi ARISAN-u, ich dobre fungujúci tím a schopnosť dohodnúť sa i v mimoriadnych situáciách, ktoré je nutné riešiť promptne.


T. Polerecký

CEO spoločnosti – Translata

Služby spoločnosti ARISAN využívam už roky a som rád, že dohliada na moje účtovníctvo a mne tak ostáva dostatok času na rozvíjanie podnikania.


L. Deutschová

Executive Director – Ochrana dravcov na Slovensku

V prípade služieb od spoločnosti ARISAN si veľmi vážime profesionalitu a individuálny prístup, rovnako ochotu prispôsobiť služby našim požiadavkám a špecifikám nášho občianskeho združenia. Spôsob financovania našich aktivít si vyžaduje dôsledné sledovanie výdavkov, ich časové rozlíšenie a rozdelenie do jednotlivých projektov, pričom sú pre nás kľúčové priebežné a pravidelné prehľady. Kontinuálnu komunikáciu a operatívne riešenie všetkých otázok máme zabezpečené celoročne, vrátane obdobia dovoleniek. Klientmi spoločnosti ARISAN sme od roku 2017 a sme so spoluprácou veľmi spokojní.


P. Sasín

Konateľ spoločnosti – NLP akadémia

S tímom ARISAN sme nadmieru spokojní. Získali si nás svojou profesionalitou, ochotou poradiť a férovými cenami. Nestalo sa nám, že by sme nemali všetky podklady spracované včas a riadne. DPH-čky i ročné uzávierky prebiehajú úplne v pohode a bez stresov a my sa môžeme naplno koncentrovať na svoje podnikanie. Ďakujeme a vrelo odporúčame.