Účtovníctvo online

Keďže chceme našim klientom ponúknuť služby podľa aktuálnych trendov vo svete, prinášame ÚČTOVNÍCTVO ONLINE s užívateľsky príjemnou intuitívnou reportovacou online aplikáciu ACCOUNTING APP a vyriešením logistiky dokladov.

ÚČTOVNÍCTVO ONLINE znamená prístup k dátam z účtovníctva v reálnom čase, zrozumiteľne a z akéhokoľvek zariadenia pripojeného na internet (PC, notebook, tablet, smartphone...). Keďže aktuálnosť údajov môže byť len taká, ako aktuálne sú zaúčtované doklady, súčasťou tejto služby je aj zber dokladov v dohodnutých termínoch našim spoľahlivým kuriérom. Zabezpečíme tak, aktuálnosť dokladov v účtovníctve a ušetríme Váš drahocenný čas.

Účtovníctvo online

S programom ÚČTOVNÍCTVO ONLINE máte prostredníctvom ACCOUNTING APP kdekoľvek a kedykoľvek k dispozícii najmä:

  • výsledovku a súvahu: hospodársky výsledok (výsledky) Vašej firmy (firiem) na 2-3 kliky
  • pokročilý reporting: možnosť úpravy reportov podľa Vašich potrieb a želaní
  • saldokonto: za pár sekúnd vidíte kdekoľvek na svete kto Vám dlží a komu dlžíte Vy
  • možnosť zasielania upomienok, jednoduché označenie faktúr po splatnosti a behom pár sekúnd zaslané upomienky. Texty sú pochopiteľne plne modifikovateľné.
  • rýchle generovanie platobných príkazov všetkých relevantných bánk, označenie faktúr, ktoré chcete uhradiť a za pár sekúnd je vygenerovaný príkaz, ktorý sa jednoducho nahrá do internet bankingu.
  • možnosť vystavovania faktúr
  • možnosť nahrávania prijatých faktúr s prílohami (nascanované faktúry pre úplný prehľad)
  • modul personalistika: prehľad o Vašich zamestnancoch, vývoj miezd, zostatky dovoleniek a omnoho viac

Toto sú základné moduly a funkcie reportovacej online účtovníckej aplikácie. Celý systém dokáže oveľa viac. Kontaktujte nás a všetko Vám radi vysvetlíme, či doplníme.

Programy ONLINE 30, ONLINE 14, ONLINE 7 či ONLINE INDIVIDUALod 18 eur mesačne!

Viac o aplikácii sa dočítate na našom blogu.

Partnerské riešenie pre online účtovníctvo s Profit365:

Online ekonomický softvér Profit365 je rýchly, intuitívny a bezpečný nástroj pre Vaše podnikanie a vedenie účtovníctva. Spája dáta od manažérov, obchodníkov, nákupcov, skladníkov a účtovníkov, z ktorých spoznáte reálny stav Vášho podnikania. Profit365 obsahuje okrem iného správu banky, pokladne, skladov, dokumentov, majetku, daňové priznanie pre DPH, databázu slovenských firiem a aktívne prepojenia na externé služby, prípadne Váš E-shop. Toto všetko môžete viesť v sústave podvojného ale aj jednoduchého účtovníctva. Online ekonomický softvér Profit365 je krok vpred :)

Profit365 je možné prepojiť s DOCKitIN - archívom novej generácie, čo Vám prinesie automatické prenesenie a zaúčtovanie učtovných dokladov BEZ manuálneho prepisovania dát. Viac info získaté od nás alebo na tejto stránke

Ako prepojiť Profit365 a DOCKitIN nájdete v tomto videu:
https://www.youtube.com/watch?v=yvgPEMc2wTM

Zaujala Vás naša ponuka služieb?

Uvedomujeme si, že jedným z kľúčových faktorov ovplyvňujúcich Vaše rozhodnutie je aj cena našich služieb, a tak budeme veľmi radi, keď Vám budeme môcť "ušiť" cenu na mieru.
V rámci žiadosti o cenovú ponuku nám pomôžete podrobným vyplnením kontaktného formulára. My Vás následne budeme spätne kontaktovať s pripravenou ponukou podľa charakteristík Vašej spoločnosti.

Vyžiadať cenovú ponuku