Účtovníctvo Bratislava

Účtovníctvo Bratislava

Účtovníctvo Bratislava

KTO SMENaša spoločnosť je nezávislou poradenskou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá komplexným vedením účtovníctva svojich klientov už od roku 2004. V súčasnosti zamestnávame viac ako 50 skúsených účtovníkov, vrátane daňových poradcov, ktorí Vám radi zabezpečia čo najlepšiu podporu pre rozvoj Vášho podnikania.

Čítajte viac
Účtovníctvo Trenčín

Účtovníctvo Trenčín

ČO ROBÍMEProfesionálne služby účtovného a daňového poradenstva poskytujeme na území Slovenska a Českej republiky. Náš tím osvedčených odborníkov sa taktiež zaoberá spracovaním daňových priznaní vrátane DPH a mzdovej agendy. Sme vždy pripravení spoľahlivo poradiť a účtovať, optimalizovať a kontrolovať Váš subjekt. Kladieme maximálny dôraz na proces odborného vzdelávania našich účtovníkov, aby sme tak zabezpečili tie najkvalitnejšie služby pre všetkých klientov.

Mám záujem
Účtovníctvo Trnava

Účtovníctvo Trnava

ONLINE ÚČTOVNÍCTVOKlientom ponúkame služby podľa aktuálnych trendov vo svete - online účtovníctvo s používateľsky intuitívnou reportovacou online aplikáciou ACCOUNTING APP a vyriešením logistiky dokladov.

Mám záujem
Spracovanie miezd

Spracovanie miezd

Ponúkame spracovanie miezd za 15 eur/zamestnanec, v prípade viac ako 20 zamestnancov poskytneme individuálnu zľavu.Disponujeme skúsenosťou so spracovaním všetkých foriem úväzkov, 20 ročné skúsenosti v oblasti personalistiky, 3000 a viac spracovaných miezd každý mesiac, pravidelné školenia našich zamestnancov v oblasti miezd.

Čítajte viac