Účtovníctvo Bratislava - vedenie účtovníctva Bratislava

Účtovníctvo Bratislava - vedenie účtovníctva Bratislava

Sme spoľahlivý partner pre vaše účtovníctvo. Už viac nestrácajte čas. Buďte bez starostí. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku a zistite, že sa to oplatí.

S nami budete rásť.

Nezáväzná cenová ponuka

Čo od nás dostanete?

Účtovníctvo online

Audit Bratislava

Právne služby

Dane a účtovníctvo Bratislava

Zakladanie firiem

Archivácia dokladov

Virtual office

Externý Back Office

Sprostredkovateľská činnosť

Nezáväzná objednávka

Prečo účtovníctvo Bratislava s nami?

Máme bohaté skúsenosti

Máme bohaté skúsenosti

O svojich klientov sa staráme už od roku 2004. Aj to svedčí o našich bohatých skúsenostiach. Pridajte sa do portfólia úspešných a už si viac nelámte hlavu s vašim účtovníctvom.

Nie ste obmedzovaní

Nie ste obmedzovaní

Naši klienti predstavujú malé, stredné spoločnosti ale aj veľké nadnárodné korporácie. Nie ste vôbec obmedzovaní. Radi sa postaráme o plynulý chod vášho businessu.

Účtovníctvo bratislava (nielen)

Účtovníctvo bratislava (nielen)

Radi sa postaráme sa o vaše účtovníctvo a účtovné doklady, aj keď vaša spoločnosť nesídli priamo v Bratislave. Vzdialenosť pre nás nepredstavuje žiaden problém.

Účtovníctvo 24/7

Účtovníctvo 24/7

Vďaka našej klientskej online aplikácií máte prístup k účtovníckym záznamom kedykoľvek máte pripojenie na internet. Už viac nemusíte čakať na svojho účtovníka.

Šetríme váš čas

Šetríme váš čas

Náš kuriér vyzdvihne vaše doklady na vopred stanovenom mieste a dopraví ich až k nám. Robíme to preto, aby sme vám ušetrili dôležitý čas, ktorý môžete využiť na svoj business.

Ani cent naviac

Ani cent naviac

Nie nadarmo sa označujeme ako profesionálne poradenstvo. Potrebujete poradiť a máte obavy, že vám naúčtujeme každú minútu naviac? S nami to tak nefunguje. Budujeme vzťahy.

Vždy načas

Vždy načas

Nestíhate dôležité účtovnícke termíny a už vás to nebaví? My sa o to postaráme. Už viac nemusíte sledovať kalendár a nastavovať pripomienky kvôli svojmu účtovníctvu.

Pravidelné reporty

Pravidelné reporty

Ak chcete byť neustále informovaní o stave vášho účtovníctva, ste na správnom mieste. Od nás dostanete pravidelné výstupy z účtovníctva podľa vašich potrieb.

Vlastné reporty

Vlastné reporty

Chcete vytvárať vlastné reporty účtovníctva? Naša online aplikácia vám v tom pomôže vďaka jej intuitívnemu a jednoduchému používaniu.

Anglický a nemecký jazyk

Anglický a nemecký jazyk

V prípade potreby vám poskytneme komunikáciu a poradenstvo aj v anglickom a nemeckom jazyku. Všetko pre vašu spokojnosť.

Referencie - úspešne účtované firmy
EUROCOC
SG AUTO LOGISTIC SERVICES
SCP, s.r.o
AAA, a.s.
P13 Retail - Korzo Bratislava
Maurice Ward & Co, s.r.o.
Univis, s.r.o
Translata, s.r.o.
SmartLight,s.r.o.
SPD, s.r.o
Katona, s.r.o.
Finest Group, s.r.o.
Velkoobchod Hanco, a.s.
Ha-kl, s.r.o
Fanexim, s.r.o.
emark
belfor
ambitas | make IT happen

Orientačný cenník účtovných služieb

Naše účtovné služby zahŕňajú: kompletné vedenie účtovníctva, evidencia DPH, spracovanie daňových priznaní DPH, spracovanie daňového priznania dani z príjmu právnických osôb, 1x ročne spracovanie predbežného daňového priznania dani z príjmu, návrh na daňovú optimalizáciu, vedenie mzdovej agendy, spracovanie mesačných výkazov pre poisťovne, konzultačné hodiny, online reportovacia aplikácia pre jednoduchý prístup k účtovnej agende, logistika zberu dokladov 1x mesačne

V prípade firiem s väčším počtom zamestnancov, resp. vyšším obratom sa cena stanovuje

Individuálne

Stále ste sa nerozhodli?

  • ARISAN účtovníctvo Bratislava pôsobí na trhu už vyše 12 rokov. Dôkazom toho je rôznorodé portfólio, ktoré v súčasnosti zastrešuje vyše 200 spokojných klientov od živnostníkov až po nadnárodné spoločnosti. Mimo iného poskytujeme účtovné služby aj v Prahe (Česká republika) a v Sofii (Bulharsko).
  • Preto sme sa rozhodli svojim klientom poskytnúť pridanú hodnotu našich služieb. Dosiahli sme to pomocou reportovacej aplikácie Administration Accounting App (onlineapp.sk). Jedná sa o novinku ku kompletným účtovným službám, personalistike, daňovému poradenstvu, optimalizácii daní a odvodov, ktoré poskytujeme našim verným klientom.

online účtovníctvo Bratislava

  • Pomocou aplikácie onlineapp.sk ste stále spojený s vaším účtovníctvom a intuitívne sa viete dostať k informáciam, ktoré práve potrebujete. Či už ide o výsledovku, saldo, generovanie platobných príkazov a upomienok, komplexný prehľad o zamestnancoch a mnoho ďalších služieb.

Vyžiadať cenovú ponuku