Účtovníctvo Bratislava - vedenie účtovníctva Bratislava

Účtovníctvo Bratislava - vedenie účtovníctva Bratislava

Sme spoľahlivý partner pre vaše účtovníctvo. Už viac nestrácajte čas. Buďte bez starostí. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku a zistite, že sa to oplatí.

S nami budete rásť.

Nezáväzná cenová ponuka

Čo od nás dostanete?

Účtovníctvo online

Dane a účtovníctvo Bratislava

Personalistika KOMPLET

Právne služby

Marketingová podpora

Audit Bratislava

Archivácia dokladov

Virtual office

Zakladanie firiem

Transferové oceňovanie

Na stiahnutie

Nezáväzná objednávka

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Prečo účtovníctvo Bratislava s nami?

Máme bohaté skúsenosti

Máme bohaté skúsenosti

O svojich klientov sa staráme už od roku 2004. Aj to svedčí o našich bohatých skúsenostiach. Pridajte sa do portfólia úspešných a už si viac nelámte hlavu s vašim účtovníctvom.

Nie ste obmedzovaní

Nie ste obmedzovaní

Naši klienti predstavujú malé, stredné spoločnosti ale aj veľké nadnárodné korporácie. Nie ste vôbec obmedzovaní. Radi sa postaráme o plynulý chod vášho biznisu.

Účtovníctvo nielen v Bratislave

Účtovníctvo nielen v Bratislave

Radi sa postaráme sa o vaše účtovníctvo a účtovné doklady, aj keď vaša spoločnosť nesídli priamo v Bratislave. Vzdialenosť pre nás nepredstavuje žiaden problém.

Účtovníctvo 24/7

Účtovníctvo 24/7

Vďaka našej klientskej online aplikácií máte prístup k účtovníckym záznamom kedykoľvek máte pripojenie na internet. Už viac nemusíte čakať na svojho účtovníka.

Šetríme váš čas

Šetríme váš čas

Náš kuriér vyzdvihne vaše doklady na vopred stanovenom mieste a dopraví ich až k nám. Robíme to preto, aby sme vám ušetrili dôležitý čas, ktorý môžete využiť na svoj business.

Ani cent naviac

Ani cent naviac

Nie nadarmo sa označujeme ako profesionálne poradenstvo. Potrebujete poradiť a máte obavy, že vám naúčtujeme každú minútu naviac? S nami to tak nefunguje. Budujeme vzťahy.

Vždy načas

Vždy načas

Nestíhate dôležité účtovnícke termíny a už vás to nebaví? My sa o to postaráme. Už viac nemusíte sledovať kalendár a nastavovať pripomienky kvôli svojmu účtovníctvu.

Pravidelné reporty

Pravidelné reporty

Ak chcete byť neustále informovaní o stave vášho účtovníctva, ste na správnom mieste. Od nás dostanete pravidelné výstupy z účtovníctva podľa vašich potrieb.

Vlastné reporty

Vlastné reporty

Chcete vytvárať vlastné reporty účtovníctva? Naša online aplikácia vám v tom pomôže vďaka jej intuitívnemu a jednoduchému používaniu.

Anglický a nemecký jazyk

Anglický a nemecký jazyk

V prípade potreby vám poskytneme komunikáciu a poradenstvo aj v anglickom a nemeckom jazyku. Všetko pre vašu spokojnosť.

Referencie - úspešne účtované firmy
Trenčianske minerálne vody
Korzo Bratislava Shopping Park
R1 centrum
Plavecká akadémia
SmartLight,s.r.o.
Agrimex
Ha-kl, s.r.o
Translata, s.r.o.
NLP akadémia
Ochrana dravcov na Slovensku
La Donuteria
NYC Corner
Ambitas
CICERO
BIO-ROM
JTF partnership

Orientačný cenník účtovných služieb

Naše účtovné služby zahŕňajú: kompletné vedenie účtovníctva, evidencia DPH, spracovanie daňových priznaní DPH, spracovanie daňového priznania dani z príjmu právnických osôb, 1x ročne spracovanie predbežného daňového priznania dani z príjmu, návrh na daňovú optimalizáciu, vedenie mzdovej agendy, spracovanie mesačných výkazov pre poisťovne, konzultačné hodiny, online reportovacia aplikácia pre jednoduchý prístup k účtovnej agende, logistika zberu dokladov 1x mesačne

V prípade firiem s väčším počtom zamestnancov, resp. vyšším obratom sa cena stanovuje

Individuálne

Stále ste sa nerozhodli?

  • ARISAN účtovníctvo Bratislava pôsobí na trhu už vyše 17 rokov. Dôkazom toho je rôznorodé portfólio, ktoré v súčasnosti zastrešuje viac ako 900 spokojných klientov od živnostníkov až po nadnárodné spoločnosti. Mimo iného poskytujeme účtovné služby aj v Trenčíne, Prahe a Plzni (Česká republika) a v Sofii (Bulharsko).
  • Preto sme sa rozhodli svojim klientom poskytnúť pridanú hodnotu našich služieb. Dosiahli sme to pomocou reportovacej aplikácie Administration Accounting App (onlineapp.sk). Jedná sa o novinku ku kompletným účtovným službám, personalistike, daňovému poradenstvu, optimalizácii daní a odvodov, ktoré poskytujeme našim verným klientom.

online účtovníctvo Bratislava

  • Pomocou aplikácie onlineapp.sk ste stále spojený s vaším účtovníctvom a intuitívne sa viete dostať k informáciam, ktoré práve potrebujete. Či už ide o výsledovku, saldo, generovanie platobných príkazov a upomienok, komplexný prehľad o zamestnancoch a mnoho ďalších služieb.

Vyžiadať cenovú ponuku