Účtovníctvo Bratislava - vedenie účtovníctva Bratislava

Účtovníctvo Bratislava - vedenie účtovníctva Bratislava

Sme spoľahlivý partner pre vaše účtovníctvo. Už viac nestrácajte čas. Buďte bez starostí. Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku a zistite, že sa to oplatí.

S nami budete rásť.

Nezáväzná cenová ponuka

Čo od nás dostanete?

Dane a účtovníctvo

Účtovníctvo online

Spracovanie miezd a personalistika

Zakladanie firiem

Personálne služby

Predaj ready-made firiem

Právne služby

Audit účtovnej agendy

Archivácia dokladov

Virtual office

Transferové oceňovanie

Na stiahnutie

Nezáväzná objednávka

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Prečo účtovníctvo Bratislava s nami?

Máme bohaté skúsenosti

Máme bohaté skúsenosti

O svojich klientov sa staráme už od roku 2004. Aj to svedčí o našich bohatých skúsenostiach. Pridajte sa do portfólia úspešných a už si viac nelámte hlavu s vašim účtovníctvom.

Nie ste obmedzovaní

Nie ste obmedzovaní

Naši klienti predstavujú malé, stredné spoločnosti ale aj veľké nadnárodné korporácie. Nie ste vôbec obmedzovaní. Radi sa postaráme o plynulý chod vášho biznisu.

Účtovníctvo nielen v Bratislave

Účtovníctvo nielen v Bratislave

Radi sa postaráme sa o vaše účtovníctvo a účtovné doklady, aj keď vaša spoločnosť nesídli priamo v Bratislave. Vzdialenosť pre nás nepredstavuje žiaden problém.

Účtovníctvo 24/7

Účtovníctvo 24/7

Vďaka našej klientskej online aplikácií máte prístup k účtovníckym záznamom kedykoľvek máte pripojenie na internet. Už viac nemusíte čakať na svojho účtovníka.

Šetríme váš čas

Šetríme váš čas

Náš kuriér vyzdvihne vaše doklady na vopred stanovenom mieste a dopraví ich až k nám. Robíme to preto, aby sme vám ušetrili dôležitý čas, ktorý môžete využiť na svoj business.

Ani cent naviac

Ani cent naviac

Nie nadarmo sa označujeme ako profesionálne poradenstvo. Potrebujete poradiť a máte obavy, že vám naúčtujeme každú minútu naviac? S nami to tak nefunguje. Budujeme vzťahy.

Vždy načas

Vždy načas

Nestíhate dôležité účtovnícke termíny a už vás to nebaví? My sa o to postaráme. Už viac nemusíte sledovať kalendár a nastavovať pripomienky kvôli svojmu účtovníctvu.

Pravidelné reporty

Pravidelné reporty

Ak chcete byť neustále informovaní o stave vášho účtovníctva, ste na správnom mieste. Od nás dostanete pravidelné výstupy z účtovníctva podľa vašich potrieb.

Vlastné reporty

Vlastné reporty

Chcete vytvárať vlastné reporty účtovníctva? Naša online aplikácia vám v tom pomôže vďaka jej intuitívnemu a jednoduchému používaniu.

Anglický a nemecký jazyk

Anglický a nemecký jazyk

V prípade potreby vám poskytneme komunikáciu a poradenstvo aj v anglickom a nemeckom jazyku. Všetko pre vašu spokojnosť.

Referencie - úspešne účtované firmy
Trenčianske minerálne vody
Korzo Bratislava Shopping Park
R1 centrum
Plavecká akadémia
SmartLight,s.r.o.
Agrimex
Ha-kl, s.r.o
Translata, s.r.o.
NLP akadémia
Ochrana dravcov na Slovensku
La Donuteria
TRANSFER International Staff
TÜV NORD Slovakia
iClinic
CreditCall
JTF partnership

Orientačný cenník účtovných služieb

Naše účtovné služby zahŕňajú: kompletné vedenie účtovníctva, evidencia DPH, spracovanie daňových priznaní DPH, spracovanie daňového priznania dani z príjmu právnických osôb, 1x ročne spracovanie predbežného daňového priznania dani z príjmu, návrh na daňovú optimalizáciu, vedenie mzdovej agendy, spracovanie mesačných výkazov pre poisťovne, konzultačné hodiny, online reportovacia aplikácia pre jednoduchý prístup k účtovnej agende, logistika zberu dokladov 1x mesačne

V prípade firiem s väčším počtom zamestnancov, resp. vyšším obratom sa cena stanovuje

Individuálne

Stále ste sa nerozhodli?

  • ARISAN účtovníctvo Bratislava pôsobí na trhu už viac ako 18 rokov. Dôkazom našej precíznej práce je portfólio klientov z rôznych podnikateľských oblastí, ktoré v súčasnosti obsahuje viac ako 700 spokojných klientov od živnostníkov cez malé a stredné podniky až po nadnárodné spoločnosti. Účtovníctvo, spracovanie miezd a daňové, ekonomické poradenstvo poskytujeme klientom aj v našich ďalších účtovných kanceláriách v Trenčíne, Prahe a Plzni (Česká republika) a v Sofii (Bulharsko).
  • Klientom, ktorým zabezpečujeme spracovanie účtovníctva poskytujeme i pridanú hodnotu našich účtovných služieb. Dosiahli sme to pomocou reportovacej aplikácie Administration Accounting App (onlineapp.sk). Jedná sa o novinku ku kompletným účtovným službám, teda spracovaniu účtovníctva, spracovaniu miezd, personalistike, daňovému poradenstvu, optimalizácii daní a odvodov, ktoré už viac ako 18 rokov zabezpečujeme našim klientom.

online účtovníctvo Bratislava

  • Pomocou aplikácie onlineapp.sk sú klienti spojení s ich účtovníctvom a intuitívne sa vedia dostať k informáciam, ktoré práve potrebujú. Či už ide o výsledovku, saldo, generovanie platobných príkazov a upomienok, komplexný prehľad o zamestnancoch a mnoho ďalších služieb. Online aplikáciu Accounting App poskytujeme ako účtovnícka firma klientom, ktorým spracovávame účtovníctvo, bezplatne. Po dohodnutí podmienok spolupráce a podpise zmluvy s klientom automaticky zasielame prihlasovacie údaje do online aplikácie novým klientom.

Vyžiadať cenovú ponuku