Firma

Pôsobíme na trhu už od roku 2004 a dôkazom našej kvalitnej práce je portfólio našich klientov, ktoré obsahuje už viac ako 250 firiem od živnostníkov až po nadnárodné korporácie z rozličných odvetví.

Sme nezávislá poradenská spoločnosť, ktorá pomáha spoločnostiam pri využívaní nových príležitostí a minimalizovaní nových rizík. Špecializujeme sa na komplexné ekonomické a právne poradenstvo. Sme členmi Medzinárodnej asociácie finančných manažérov, ktorá bdie nad kvalitou a profesionalitou poskytovania našich služieb.

V súčasnej dobe reforiem a neustálych legislatívnych zmien si uvedomujeme, že naši klienti potrebujú silného profesionálneho partnera, ktorý im pomôže zvládnuť a aplikovať všetky potrebné zmeny bez toho, aby to ovplyvnilo bežný život firmy a sústredenie sa na predmet podnikania.

Zaujala Vás naša ponuka služieb?

Uvedomujeme si, že jedným z kľúčových faktorov ovplyvňujúcich Vaše rozhodnutie je aj cena našich služieb, a tak budeme veľmi radi, keď Vám budeme môcť "ušiť" cenu na mieru.
V rámci žiadosti o cenovú ponuku nám pomôžete podrobným vyplnením kontaktného formulára. My Vás následne budeme spätne kontaktovať s pripravenou ponukou podľa charakteristík Vašej spoločnosti.

Vyžiadať cenovú ponuku

Náš tím