Daňové poradenstvo Bratislava, ekonomické a právne poradenstvo

Pôsobíme na trhu už od roku 2004 a dôkazom našej kvalitnej práce je portfólio našich klientov, ktoré obsahuje už viac ako 700 firiem v troch krajinách od živnostníkov až po nadnárodné korporácie z rozličných odvetví.

Sme nezávislá poradenská spoločnosť, ktorá pomáha spoločnostiam pri využívaní nových príležitostí a minimalizovaní rizík pri podnikaní. Okrem vedenia účtovníctva a spracovávania mzdovej agendy sa špecializujeme aj na komplexné ekonomické a právne poradenstvo.

V súčasnej dobe reforiem a neustálych legislatívnych zmien si uvedomujeme, že naši klienti potrebujú silného profesionálneho partnera, ktorý im pomôže zvládnuť a aplikovať všetky potrebné zmeny bez toho, aby to ovplyvnilo bežný život firmy a sústredenie sa na predmet podnikania.

Štruktúra firmy je zložená z viacerých nezávislých účtovných tímov, ktoré spolu zdieľajú know-how a navzájom sa informujú o zaujímavých a nezvyčajných prípadoch, ktorými sa v tíme zaoberali. Aj takto zabezpečujeme odborný rast všetkých našich účtovníkov. Okrem toho pravidelne absolvujú aj rôzne školenia a odborné debaty.

Momentálne máme v rámci Bratislavskej a Trenčianskej účtovnej kancelárie viac ako 70 účtovníkov, vrátane 5 daňových poradcov, ktorí sú pripravení kvalitne a zodpovedne Vám poradiť a zároveň účtovať, optimalizovať a kontrolovať Vašu spoločnosť.

Nižšie sa môžete zoznámiť s našimi senior účtovníkmi.

 

Zaujala Vás naša ponuka služieb?

Uvedomujeme si, že jedným z kľúčových faktorov ovplyvňujúcich Vaše rozhodnutie je aj cena našich služieb, a tak budeme veľmi radi, keď Vám budeme môcť "ušiť" cenu na mieru.
V rámci žiadosti o cenovú ponuku nám pomôžete podrobným vyplnením kontaktného formulára. My Vás následne budeme spätne kontaktovať s pripravenou ponukou podľa charakteristík Vašej spoločnosti.


Vyžiadať cenovú ponuku