Účtovné služby Bratislava

ARISAN pôsobí na trhu od roku 2004 a dôkazom našej precíznej práce je portfólio klientov, ktoré obsahuje už viac ako 700 firiem, od živnostníkov cez malé a stredné podniky až po nadnárodné korporácie z rozličných odvetví.

Sme nezávislá účtovná a poradenská spoločnosť, ktorá pomáha firmám a spoločnostiam s kompletným vedením účtovníctva, spracovaním mzdovej agendy a pravidelným účtovným reportingom. Okrem vedenia účtovníctva a spracovávania mzdovej agendy sa špecializujeme aj na komplexné ekonomické a právne poradenstvo.

V súčasnej dobe reforiem a neustálych legislatívnych zmien si uvedomujeme, že naši klienti potrebujú silného profesionálneho partnera, ktorý im pomôže zvládnuť a aplikovať všetky potrebné zmeny bez toho, aby to ovplyvnilo bežný život firmy a sústredenie sa na predmet podnikania.

Štruktúra firmy je zložená z viacerých účtovných tímov, ktoré spolu zdieľajú know-how a navzájom sa informujú o zaujímavých a unikátnych prípadoch, ktorými sa v tíme zaoberali. Aj takto zabezpečujeme odborný rast všetkých našich účtovníkov. Okrem toho pravidelne absolvujú aj rôzne školenia a odborné debaty.

Aktuálne disponujeme v rámci Bratislavskej, Trnavskej a Trenčianskej účtovnej kancelárie viac ako 70 účtovníkmi, vrátane 5 daňových poradcov, ktorí sú pripravení dôkladne a zodpovedne Vám poradiť a zároveň účtovať, optimalizovať a kontrolovať Vašu spoločnosť.

Zaujala Vás naša ponuka služieb?

Uvedomujeme si, že jedným z kľúčových faktorov ovplyvňujúcich Vaše rozhodnutie je aj cena našich služieb, a tak budeme veľmi radi, keď Vám budeme môcť "ušiť" cenu na mieru.
V rámci žiadosti o cenovú ponuku nám pomôžete podrobným vyplnením kontaktného formulára. My Vás následne budeme spätne kontaktovať s pripravenou ponukou podľa charakteristík Vašej spoločnosti.


Vyžiadať cenovú ponuku

Náš tím