POSIELAJTE DOKLADY KURIÉROM A MAJTE ČAS NA SEBA!

Poznáte to! Denná rutina. Meetingy, problémy, telefonáty, deti odviezť do školy, zo školy, na tréning. Večer len vyčerpaný padnete do postele a ráno celý kolobeh začína odznova. Mesiac Vám prebehne tak, že si to ani nestihnete uvedomiť. Ale nezabudli ste na niečo?

Doklady_kurierom_Arisan

Jasné, že zabudli!

Je 23tieho a Vy ste ešte neboli u svojho účtovníka odovzdať doklady! O 2 dni treba poslať DPH. Tak hneď ráno preplánujete celý svoj deň, naháňate sekretárku, aby Vám pomohla dať dokopy všetky doklady, na poslednú chvíľu zháňate faktúry od dodávateľov. Sekretárka je nervózna, Vy tak isto. Zrušíte stretnutie, na obed pôjdete neskôr, deti na Vás budú čakať pred školou, lebo kvôli ceste za účtovníkom sa Vám rozbil celý denný plán a ako bonus, účtovník Vám ešte vynadá, že meškáte s dokladmi a vďaka Vám, on bude teraz do polnoci v práci, aby to celé stihol spracovať.

Ale veď toto je celé zlé!

Ako to môže vyzerať ak vložíte Vaše účtovníctvo do našich skúsených rúk?

My sa o Vás postaráme! V rámci našich mesačných paušálov môžete mať k dispozícii aj službu doručovania dokladov kuriérom, aby ste Vy nemuseli chodiť za nami. Vaša sekretárka vie, že 15teho príde kuriér pre doklady. Vie teda, že všetko musí mať prichystané. Pozháňa faktúry, založí ich aj s bločkami do šanónu a odovzdá ich kuriérovi. Ak náhodou nestíha, posunie kuriéra na iný deň. My všetko zaúčtujeme  a Vy? Vy si 23tieho uvedomíte, že ste dodržali svoj denný plán, deti sú spokojné, že ste ich nenechali čakať pred školou a večer pri oddychu si vo Vašom mobile, v šikovnej online aplikácií, skontrolujete, v akom stave sa nachádza aktuálne Vaše účtovníctvo.

Zaujala Vás naša ponuka služieb?

Uvedomujeme si, že jedným z kľúčových faktorov ovplyvňujúcich Vaše rozhodnutie je aj cena našich služieb, a tak budeme veľmi radi, keď Vám budeme môcť "ušiť" cenu na mieru.
V rámci žiadosti o cenovú ponuku nám pomôžete podrobným vyplnením kontaktného formulára. My Vás následne budeme spätne kontaktovať s pripravenou ponukou podľa charakteristík Vašej spoločnosti.