Externé účtovníctvo, alebo ako s nami prebieha spolupráca

Tak ako v každom segmente podnikania aj vo vedení účtovníctva platí pravidlo, že know-how je to najcennejšie, čo firma má. My sme sa však dnes rozhodli, že vám trochu pootvoríme dvere a predstavíme našu prácu – externého vedenia účtovníctva.

Každá firma, rovnako ako aj tá vaša, má svoje konkrétne potreby. My sa snažíme vždy pristupovať ku klientovi individuálne. Dôležité je, aby ste nám hneď na začiatku povedali vaše požiadavky a my sa ich budeme snažiť splniť.

Po skončení mesiaca máte u nás 3 možnosti ako odovzdať doklady. Prvou je klasická cesta a to osobný odber podkladov. Druhou možnosťou je elektronická komunikácia a treťou možnosťou je zaslanie podkladov prostredníctvom kuriéra v pravidelných intervaloch.

Následne vám spracujeme agendu a po zaúčtovaní dostanete informáciu o spracovaných dokladoch.

Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby. Aj preto sme vyvinuli jedinečnú účtovnú aplikáciu, prostredníctvom ktorej si viete sledovať vaše ekonomické parametre firmy. Aplikácia má 4 základné časti: reportovanie, fakturácia, HR manažment a TimeTracker.

  1. Reportovanie je oveľa prehľadnejšie ako nikdy predtým. Dostávate iba výstupy, ktoré si primárne zvolíte, že chcete sledovať a sú pre vás dôležité. Môžete si pozrieť vašu výsledovku alebo súvahu. Rovnako si viete nastaviť rozpočet a sledovať jeho plnenie.
  2. Fakturácia s našou aplikáciou vám umožní vytvárať faktúry, sledovať prijaté dokumenty a aktuálne saldo. Jednoducho tu viete vytvoriť upomienku pre neplatiča alebo pripraviť hromadný platobný príkaz.

  3. V HR manažmente máte prehľad o svojich zamestnancom so všetkými výplatnými páskami a zostatkom dovolenky, ktorú si nikdy nikto nepamätá. Teraz sa už nemusíte pýtať účtovníka a dlho čakať na jeho odpoveď.

  4. TimeTracker je jedinečný „merač“ práce zamestnancov. Vyvinuli sme ho špeciálne pre účtovné firmy, kde môžu sledovať ziskovosť na základe výkonnosti zamestnancov. Rovnako majú k dispozícií mnoho reportov vrátane vyťaženia pracovníkov a podobne. TimeTracker sa dá samozrejme aplikovať aj na iné spoločnosti, kde si viete sledovať vašu výkonnosť a ziskovosť uskutočnenej práce.

Toto všetko máte od nás k dispozícií hneď po zaúčtovaní dokladov kdekoľvek na svete. Dostupné informácie sú z počítača, tabletu alebo mobilu. Stačí, ak ste pripojený na internet.

Veľmi nám záleží na spokojnosti klientov a tak na záver zostáva len posledný krok a to spätná väzba od vás – našich klientov.

Ak aj vás zaujalo naše inovatívne účtovníctvo, dajte mi vedieť. Rád s vami skočím na kávu a porozprávam podrobnejšie o našej práci.

Užitočné články

Chcete sa dozvedieť ďalšie užitočné informácie zo sveta účtovníctva?