Využite možnosť získať zľavu z vášho mesačného paušálu

Veríme, že ste s našimi službami spokojní. Budeme veľmi radi za každú spätnú väzbu od Vás – našich súčasných klientov.

Pevne veríme, že medzi Vašimi obchodnými partnermi a známymi sú podnikatelia prípadne spoločnosti zaujímajúce sa o účtovné služby a daňové poradenstvo na profesionálnej úrovni.

Za prípadnú referenciu by sme vám radi ponúkli zľavu z Vášho aktuálneho mesačného paušálu. Zľava je vo výške jedného mesačného paušálu odporúčaného klienta.

Názorný spôsob výpočtu odmeny za odporúčanie. Ak sa nám podarí na základe Vášho odporúčania získať klienta s pravidelným mesačným paušálom 300 €, tak suma mesačného paušálu nového klienta, t.j. 1x300=300 € bude odrátaná z Vášho pravidelného mesačného paušálu. Ak je Váš súčasný mesačný paušál menší ako 300 €, tak bude odrátavaný počas nasledujúcich mesiacov. Odmena prináleží po 3 mesiacoch spolupráce s odporúčaným klientom. K preukázaniu nároku na odmenu treba, aby Váš odporúčaný klient v priebehu procesu presunu účtovníctva k nám uviedol IČO vašej spoločnosti. Všetky uvedené ceny sú bez DPH.

My urobíme všetko pre to, aby sa každý odporúčaný obchodný partner stal i naším klientom. Možnosť takto ušetriť na vedení účtovníctva je do 31.12.2023

Ak by ste mali záujem o odmenu za odporúčanie klienta, vyplňte prosím formulár uvedený nižšie alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie cez jeden z komunikačných kanálov uvedených v kategórii Kontakt. Vyplnený formulár prosím zašlite na e-mail sales@arisan.sk Následne si s Vami prejdeme a dohodneme detaily spolupráce.

V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

#Názov dokumentu
1formular_kontakty_od_klientov