(U)šetrite na začiatku roka za účtovníctvo.

Dobrý deň,
 
veríme, že ste so službami našej spoločnosti spokojní. Veľmi by nám pomohli referencie od Vás – našich súčasných klientov. Predpokladáme a pevne veríme, že medzi Vašimi obchodnými partnermi sú aj spoločnosti zaujímajúce sa o účtovné služby na profesionálnej úrovni z okolia Bratislavy, či Banskej Bystrice.
 
Za prípadnú referenciu by sme Vám radi ponúkli zľavu z Vášho aktuálneho mesačného paušálu. Zľava by bola vo výške dohodnutého mesačného paušálu* s odporučeným klientom.
 
Ak by ste mali záujem o tento druh spolupráce, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie cez jeden z komunikačných kanálov uvedených nižšie. Následne s Vami prejdeme a dohodneme detaily. Táto ponuka pre Vás platí do 31.03.2020. Budeme poctení, ak sa o nás zmienite aj pred Vašimi známymi, či obchodnými partnermi zo západného a stredného Slovenska.
 
V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás neváhajte obrátiť.

*Názorný spôsob výpočtu odmeny za sprostredkovanieAk sa nám podarí na základe Vášho odporúčania získať klienta s pravidelným mesačným paušálom 300 €, tak táto suma bude odrátaná z Vášho pravidelného mesačného paušálu. Ak je Váš súčasný mesačný paušál menší ako 300 €, tak bude odrátavaný počas nasledujúcich mesiacov. Odmena prináleží po 3 mesiacoch spolupráce s odporúčaným klientom. K preukázaniu nároku na odmenu treba, aby Váš odporúčaný klient uviedol IČO Vašej spoločnosti. Všetky uvedené ceny sú bez DPH.

Ďakujeme,
 
S podzravom

Ján Dudáš
CEO & Founder Arisan, s.r.o.

Momentálne táto sekcia neobsahuje žiadne newslettery