Účtovník, pozícia vhodná aj pre absolventa

Nástup: ASAP

Informácie o pracovnom mieste: Baví ťa účto? Ešte nemáš, ale chceš získať prax v účtovníctve? Tak poď účtovať k nám!
Do nášho tímu skúsených účtovníkov hľadáme TEBA - nového kolegu/kolegyňu, ktorého/ktorú baví účtovníctvo, chce sa v ňom naďalej komplexne zdokonaľovať a intenzívne sa vzdelávať.

Náplň práce:
Komplexné vedenie účtovníctva pre klientov, komunikácia s klientmi a štátnymi inštitúciami, práca pod vedením skúseného teamleadera.

Výhody: Či už máš záujem o prácu na TPP alebo živnosť, na všetky benefity máš nárok bez rozdielu.
Na aký balík benefitov sa môžeš tešiť?
- stravné v hodnote 5,10 € / deň a to aj počas dovolenky,
- 5 dní dovolenky navyše nad rámec zákona,
- platený sick day,
- platené narodeninové voľno, darčekové poukážky,
- príspevok na rekreáciu,
- príspevok na cestovanie do práce,
- čiastočný home-office,
- krátke piatky do 12:00 hod,
- možnosť kariérneho a profesijného rastu,
- školenia a vzdelávacie kurzy v danej oblasti,
- výučba business angličtiny,
- individuálny prístup,
- teambuildingy, playstation v oddychovej miestnosti,
- referral bonus pri odporučení nového kolegu,
- príspevok na šport - Multisport karta,
- kávička, čaj, koláčiky a ovocie,
- príjemné pracovné prostredie.

Ponúkaný plat: od 1 250 EUR/mesiac na TPP, od 1 700 EUR/mesiac živnosť, v závislosti od skúseností a praxe.

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Požiadavky

Vzdelanie: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
Zameranie, odbor: ekonomické, účtovníctvo
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - mierne pokročilý (B1)
Administratívne a ekonomické znalosti: Jednoduché účtovníctvo - mierne pokročilý, Podvojné účtovníctvo - mierne pokročilý, Mzdové účtovníctvo - mierne pokročilý, Personalistika - základy
Počítačové znalosti - používateľ: Microsoft Excel - pokročilý, Microsoft Word - pokročilý, Microsoft Outlook - pokročilý

Osobnostné predpoklady:
- záujem o ďalšie vzdelávanie a profesijný rast v oblasti účtovníctva,
- skúsenosti s účtovným programom POHODA výhodou.

Inzerát Profesia.sk tu

Kontaktná osoba: hr@arisan.sk

Máte záujem o pozíciu?

Kontaktujte nás

Priložiť svoj životopis (PDF/DOC/DOCX max 3MB):

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov