Junior účtovník - brigádnik

Nástup: ASAP

Náplň práce: Účtovanie v tíme účtovníkov pod dohľadom senior účtovníka, spolupráca na príprave daňových priznaní, postupná zodpovednosť za zverené firmy, komunikácia s klientmi, audítormi a štátnymi inštitúciami.

Výhody: Brigáda zvládnuteľná aj pre denného študenta vysokej školy, individuálny prístup k zamestnancom, školenia v ekonomickej oblasti, stravné lístky, jazykové vzdelávanie, príspevok na šport - Multisport, teambuildingy, kávička, čaj, koláčiky a ovocie.

Ponúkaný plat: 5 - 7 EUR/hod. (podľa skúsenosti vyššia mzda dohodou na pohovore)

Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu/brigáda, živnosť

Požiadavky

Vzdelanie: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
Zameranie, odbor: ekonomické, účtovníctvo
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - začiatočník (A2)
Administratívne a ekonomické znalosti: Podvojné účtovníctvo - základy, Mzdové účtovníctvo - základy, Jednoduché účtovníctvo - základy
Ostatné znalosti: personalistika - základy, Microsoft Excel - pokročilý, Microsoft Word - pokročilý, Microsoft Outlook - pokročilý

Osobnostné predpoklady:

- záujem o ďalšie vzdelávanie v oblasti účtovníctva

Inzerát Profesia.sk tu

Ponuka platná od: 24.04.2020

Kontaktná osoba: hr@arisan.sk

Máte záujem o pozíciu?

Kontaktujte nás

Priložiť svoj životopis (PDF/DOC/DOCX max 3MB):

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov