Účtovníctvo

Keďže chceme našim klientom ponúknuť služby podľa aktuálnych trendov vo svete, prinášame Účtovníctvo ONLINE s užívateľsky intuitívnou reportovacou online aplikáciou ACCOUNTING APP a vyriešením logistiky dokladov.

Účtovníctvo ONLINE znamená prístup k dátam z účtovníctva v reálnom čase, zrozumiteľne a z akéhokoľvek zariadenia pripojeného na internet (PC, notebook, tablet, smartphone...). Keďže aktuálnosť údajov môže byť len taká, ako aktuálne sú zaúčtované doklady, súčasťou tejto služby je aj zber dokladov v dohodnutých termínoch našim spoľahlivým kuriérom. Zabezpečíme tak, aktuálnosť dokladov v účtovníctve a ušetríme Váš drahocenný čas.

Účtovníctvo online

S programom Účtovníctvo ONLINE máte prostredníctvom ACCOUNTING APP kdekoľvek a kedykoľvek k dispozícii najmä:

  • výsledovku a súvahu: hospodársky výsledok (výsledky) Vašej firmy (firiem) na 2-3 kliky,
  • pokročilý reporting: možnosť úpravy reportov podľa Vašich potrieb a želaní,
  • saldokonto: za pár sekúnd vidíte kdekoľvek na svete kto Vám dlží a komu dlžíte Vy,
  • možnosť zasielania upomienok, jednoduché označenie faktúr po splatnosti a behom pár sekúnd zaslané upomienky. Texty sú pochopiteľne plne modifikovateľné,
  • rýchle generovanie platobných príkazov všetkých relevantných bánk, označenie faktúr, ktoré chcete uhradiť a za pár sekúnd je vygenerovaný príkaz, ktorý sa jednoducho nahrá do internet bankingu,
  • možnosť vystavovania faktúr,
  • možnosť nahrávania prijatých faktúr s prílohami (nascanované faktúry pre úplný prehľad),
  • modul personalistika: prehľad o Vašich zamestnancoch, vývoj miezd, zostatky dovoleniek a omnoho viac.

Toto sú základné moduly a funkcie reportovacej online účtovníckej aplikácie. Celý systém dokáže oveľa viac. Kontaktujte nás a všetko Vám radi vysvetlíme, či doplníme.

Viac o aplikácii sa dočítate na našom blogu.

Zaujala Vás naša ponuka služieb?

Uvedomujeme si, že jedným z kľúčových faktorov ovplyvňujúcich Vaše rozhodnutie je aj cena našich služieb, a tak budeme veľmi radi, keď Vám budeme môcť "ušiť" cenu na mieru.
V rámci žiadosti o cenovú ponuku nám pomôžete podrobným vyplnením kontaktného formulára. My Vás následne budeme spätne kontaktovať s pripravenou ponukou podľa charakteristík Vašej spoločnosti.


Vyžiadať cenovú ponuku