Externý Back Office

Chýbajú Vám špecialisti na nevyhnutných pozíciách? Spoločnosť Arisan s.r.o. Vám ponúka svoje služby, vďaka ktorým bude Vaše podnikanie efektívnejšie a jednoduchšie.

Využite našu ponuku v službách externého Back Office v týchto oblastiach:

  • Personalistika - získanie tých správnych ľudí do tímu, s prihliadnutím nie len na profesionálnu, ale aj ľudskú stránku osobnosti, pre správnu a dlhodobú spoluprácu.
  • Administratívne práce - príprava a spracovanie zákonom stanovených dokumentov, ktoré by mal mať k dispozícii každý podnikateľský subjekt.
  • Marketingové plánovanie - analýza stavu podniku. Definovanie dlhodobých a krátkodobých cieľov a určenie správnych stratégii na ich dosiahnutie. Dodatočná kontrola.
  • Firemná identita - vytvorenie "osobnosti" spoločnosti prierezom od minulosti k súčasti. Zadefinovanie strategickej pozície na trhu, vizuálneho štýlu a podporných prostriedkov na zlepšenie dôveryhodnosti produktov a služieb.

Zaujala Vás naša ponuka služieb?

Uvedomujeme si, že jedným z kľúčových faktorov ovplyvňujúcich Vaše rozhodnutie je aj cena našich služieb, a tak budeme veľmi radi, keď Vám budeme môcť "ušiť" cenu na mieru.
V rámci žiadosti o cenovú ponuku nám pomôžete podrobným vyplnením kontaktného formulára. My Vás následne budeme spätne kontaktovať s pripravenou ponukou podľa charakteristík Vašej spoločnosti.


Vyžiadať cenovú ponuku