Účtovník v účtovnej spoločnosti, Banská Bystrica

Nástup: ASAP

Náplň práce: Komplexné vedenie účtovníctva, spracovanie miezd, priznaní DPH, Intrastat, účtovných výkazov a pod., komunikácia s klientmi a štátnymi inštitúciami.

Výhody: Možnosť rýchleho profesného rastu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, školenia v ekonomickej oblasti, možnosť absolvovať prípravný kurz na daňového poradcu, stravné lístky, výučba business angličtiny, teambuildingy, príspevok na šport - Multisport.

Ponúkaný plat: 1 200 EUR/mesiac

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Požiadavky

Vzdelanie: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
Zameranie, odbor: ekonomické, účtovníctvo
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - mierne pokročilý (B1)
Administratívne a ekonomické znalosti: Jednoduché účtovníctvo - pokročilý, Podvojné účtovníctvo - pokročilý,
Počítačové znalosti - používateľ: Microsoft Excel - pokročilý, Microsoft Word - pokročilý, Microsoft Windows - pokročilý, Microsoft Outlook - pokročilý

Osobnostné predpoklady:

- účtovníctvo 3 roky praxe
- záujem o ďalšie vzdelávanie a profesijný rast
- skúsenosti s účtovným programom Money S3, POHODA výhodou

Inzerát Profesia.sk tu

Ponuka platná od: 29.06.2020

Kontaktná osoba: hr@arisan.sk

Máte záujem o pozíciu?

Kontaktujte nás

Priložiť svoj životopis (PDF/DOC/DOCX max 3MB):

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov