Junior účtovník

Nástup: ASAP

Náplň práce: Samostatné vedenie kompletných účtovných a mzdových agend pod dohľadom a zaškolení senior účtovníkom (mzdy, priebežné účtovanie, DPH, daň z príjmu), zodpovednosť za zverené firmy, komunikácia s klientmi, audítormi a štátnymi inštitúciami.

Výhody: Možnosť rýchleho profesného a kariérneho rastu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, možnosť absolvovať prípravný kurz na daňového poradcu, školenia v ekonomickej oblasti. Príjemné pracovné prostredie, flexibilná pracovná doba, príspevok na šport, stravné lístky, teambuildingy.

Ponúkaný plat: min. nástup 900,-€ / 3,50,-€ (podľa skúsenosti vyššia nástupná mzda dohodou na pohovore)

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť, dohoda

Termín nástupu: ihneď

Požiadavky

Vzdelanie: stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, študent vysokej školy, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
Zameranie, odbor: ekonomické, účtovníctvo
Jazykové znalosti: Anglický jazyk - mierne pokročilý alebo Nemecký jazyk - mierne pokročilý (A2/B1)
Administratívne a ekonomické znalosti: Podvojné účtovníctvo - základy, Mzdové účtovníctvo - základy,  Jednoduché účtovníctvo - základy
Počítačové znalosti - používateľ: Internet (e-mail, www) - základy, Microsoft Excel - základy, Microsoft Word - základy, Microsoft Windows - základy

Osobnostné predpoklady:

- minimálne 1 rok praxe
- záujem o ďalšie vzdelávanie
- skúsenosti s účtovným programom Money S3, POHODA výhodou

Inzerát Profesia.sk tu

Ponuka platná od: 11.04.2018

Kontaktná osoba: karina.dudasova@arisan.sk

Máte záujem o pozíciu?

Kontaktujte nás

Priložiť svoj životopis (PDF max 3MB):

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov